بوسنیمناسبتی

مقامات شهرداری تهران و سارایوو دیدار و گفتگو کردند.

«عابد ملکی» شهردار منطقه 12 تهران و هیئت همراه و «ابراهیم هاجی بایریچ» شهردار استاری گراد سارایوو در سارایوو دیدار و بر لزوم همکاری بیشتر میان دو شهرداری تاکید کردند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سارایوو ؛ «عابد ملکی» ، شهردار منطقه 12 تهران و هیئت همراه و «ابراهیم هاجی بایریچ»، شهردار استاری گراد سارایوو امروز در سارایوو دیدار و بر لزوم همکاری بیشتر میان دو شهرداری تاکید کردند.
ملکی گفت: تلاش داریم تا فعالیت های فرهنگی و گردشگری و هفته های فرهنگی را در دو شهر تهران و سارایوو برگزار کنیم. همچنین از تجارب یکدیگر در مدیریت شهری برای تبادل اطلاعات در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد شهری، خدمات شهری، محیط زیست و سایر فعالیت های شهرداری باید استفاده کنیم.
شهردار استاری گراد نیز با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهایی بوده است که چه در زمان سخت و دشوار جنگ و چه در دوران بازسازی پس از آن، همواره در کنار کشور و مردم بوسنی و هرزگوین بوده است، گفت : ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در تمام زمینه ها همکاری های خود را گسترش دهیم.
در ادامه، تفاهم نامه همکاری میان شهرداری منطقه 12 تهران و شهرداری استاری گراد سارایوو توسط ملکی و هاجیبایریچ به امضا رسید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا