بوسنی

آغاز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در لوبلیانا + فیلم و آلبوم عکس

به گزارش ایریبینا از سارایوو سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با داخل کشور، ۸ صبح به وقت محلی امروز در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در لوبلیانا پایتخت جمهوری اسلوونی آغاز شد
کاظم شافعی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لوبلیانا اعلام کرد مقدمات و تمهیدات لازم برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و استقرار صندوق رای در محل سفارت کشورمان در اسلوونی پیش بینی شده است . شافعی با اشاره به هماهنگی بعمل آمده با مقامات محل در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این انتخابات گفت : از هفته ها قبل از طریق فضای مجازی و ارسال ایمیل برای هموطنان مقیم اسلوونی ، اطلاع رسانی لازم انجام شده و ان شاء الله امروز ، شاهد حضور هموطنان ایرانی مقیم اسلوونی در پای صندوق رأی خواهیم بود . سفیر کشورمان افزود عوامل اجرایی و نظارتی در حوزه انتخابیه لوبلیانا با حضور اعضای سفارت و نیز چند تن از هموطنان ایرانی مقیم اسلوونی تشکیل و جلسات هماهنگی و توجیهی در این خصوص نیز برگزار شده است .
سفیر کشورمان با دعوت از هموطنان محترم ایرانی مقیم اسلوونی جهت بهره گیری از فرصت مشارکت سیاسی و تعیین سرنوشت خود، ابراز امیدواری کرد که با حضور فعال ایرانیان در پای صندوق‌های رای شاهد انتخابات بسیار خوب و پرشور باشیم .سفیر کشورمان با اشاره به اینکه سرمایه اجتماعی و پشتوانه مردمی ، بزرگترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی ایران است تاکید کرد ، انتخابات جلوه بارز مردم سالاری است و بدون تردید نتیجه آن عزت و سربلندی ایران عزیز خواد بود.

براساس اطلاعیه سفارت کشورمان در اسلوونی و با توجه به شرایط کرونایی، ایرانیان مقیم اسلوونی برای رای دادن می‌توانند از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محل صندوق مستقر در سفارت جمهوری اسلامی ایران در لوبلیانا حضور یابند.

خبر در حال تکمیل شدن است ….

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا