بوسنی

پیام تبریک روسای مجالس بوسنی و هرزگوین به دکتر قالیباف

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از سارایوو رئیس مجلس نمایندگان و رئیس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین در پیام هایی جداگانه انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفتند و خواستار تداوم همکاری‌های پارلمانی دو کشور شدند‌.
در پیام تبریک نبویشا رادمانوویچ رئیس مجلس نمایندگان بوسنی و هرزگوین به دکتر قالیباف آمده است: انتخاب جنابعالی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را به نمایندگی از مجلس نمایندگان بوسنی و هرزگوین تبریک می گویم.
وی افزوده است: از استمرار و توسعه همکاری های بین پارلمانی در همه زمینه های مورد علاقه استقبال می کنم و برای جنابعالی در انجام این مسئولیت مهم آرزوی موفقیت دارم.
همچنین دکتر دراگان چوویچ رئیس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین با صدور پیامی جداگانه انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
در این پیام آمده است: مفتخرم از طرف خویش و به نمایندگی از مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین تبریک صمیمانه خود را به مناسبت انتخاب جنابعالی به ریاست مجلس شورای اسلامی ابراز نمایم.
در پیام رئیس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین آمده است: به منظور تقویت و توسعه بیشتر روابط دوجانبه و گشودن مسیرهای جدید همکاری های پارلمانی مایلم از جنابعالی برای سفر به کشور بوسنی و هرزگوین دعوت نمایم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا