بوسنی

ما شگفت زده هستیم  چون رسانه های بوسنیایی می دانند قربانی و نسل کشی چگونه است افرادی را تروریست اعلام می کنند که در به تنهایی و در وضعیت سختی به  بوسنی و هرزگوین کمک کردند.

بیانیه انجمن فلسطینیان مقیم بوسنی در اعتراض به تروریست خواندن شهید رمضان عبدالله شَلَح

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از سارایوو پس از درگذشت دکتر رمضان عبدالله شَلَح در پی درگیری طولانی با بیماری رسانه های  این کشور با تروریست خواندن وی مطالبی نادرست را منتشر کردند

انجمن فلسطینیان مقیم بوسنی و انجمن دوستی بوسنی و فلسطین در اعتراض به تروریست خواندن رمضان عبدالله شَلَح توسط رسانه های بوسنی به ویژه دنونی آواز بیانیه ای را صادر کرد در بخشی از این بیانیه آمده است

ما شگفت زده هستیم  چون رسانه های بوسنیایی می دانند قربانی و نسل کشی چگونه است افرادی را تروریست اعلام می کنند که در به تنهایی و در وضعیت سختی به  بوسنی و هرزگوین کمک کردند. ما از چنین سوء تفاهمی که  باعث تساوی قربانیان و جانیان می شود ناراحت هستیم.

مرحوم رمضان عبدالله شَلَح  دبیرکل سازمانی بود که به همراه سایر سازمان های فلسطینی ، برای صلح ، آزادی و برابری و مبارزه علیه اشغال ، خشونت و جنایت اسرائیل می جنگید.

ریاکاری این است که رمضان عبدالله شَلَح را به عنوان رهبر یک سازمان تروریستی بنامیم و از جنایات و نسل کشی که فلسطینی ها سالها در کشور پدران خود بلکه در تبعید هم رنج می برند  را نادیده بگیریم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا