بالکانبوسنیفرهنگی

مسابقه نامه بچه هاي بالکان به خدا

مسابقه نامه اي به خدا براي دانش آموزان کشورهاي منطقه بالکان (بوسني و هرزگوين، صربستان، کرواسي، مونته نگرو، اسلووني و کوزوو) برگزار مي شود.

به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري صدا و سيما از سارايوو ، آيين افتتاحيه و نخستين مرحله مسابقه نامه بچه هاي بالکان به خدا، با مشارکت شبکه جهاني سحر و دفتر نمايندگي صدا و سيما در بوسني و هرزگوين برگزار شد.
اين مراسم در محل سالن کالج فارسي-بوسنيايي با حضور «محمود حيدري» سفير جمهوري اسلامي ايران در بوسني و هرزگوين،حجت الاسلام «جعفر زارعان» موسس و مدير مجموعه کالج فارسي-بوسنيايي گلستان، مديران و دانش آموزان هشت مدرسه از سراسر بوسني و هرزگوين برگزار و از دانش آموزان خواسته شد تا حرف هاي خود را به صورت نامه اي به خدا بنويسند.
درپايان ، بيست نامه از ميان 77 شرکت کننده انتخاب شدند که سفير جمهوري اسلامي ايران در بوسني و هرزگوين به نفرات اول تا سوم جوائزي اهدا کرد.
مسابقه نامه اي به خدا براي دانش آموزان کشورهاي منطقه بالکان (بوسني و هرزگوين، صربستان، کرواسي، مونته نگرو، اسلووني و کوزوو) در نظر گرفته شده است.
به بيش از 100 نفر از برگزيدگان اين مسابقه جوايز نفيسي اهدا مي شود، همچنين آثار برگزيده اين مسابقه، در کتابي چاپ و منتشر مي شود.
نتايج نهايي اسامي برندگان اين مسابقه روز اول ژوئن 2018 در سايت dijalogin.com اعلام خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا