بوسنی

رئیس العلمای جامعه اسلامی بوسنی و هرزگوین فرارسیدن عید فطر را به مسلمانان تبریک گفت.

کاوازوویچ: رئیس العلمای جامعه اسلامی بوسنی و هرزگوین همچنین از شرکت پرشور جوانان بوسنیایی در مراسم های محتلف و همچنین برگزاری این مراسم ها به صورت خودجوش ابراز خرسندی نمود و برای تمام آنها آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سارایوو/ “حسین افندی کاوازوویچ” رئیس العلمای جامعه اسلامی بوسنی و هرزگوین فرا رسیدن عید سعید فطررا تبریک گفت .

وی افزود: “روزهای عید فرصتی است تا ما شادی و سرور را به زندگی خود بیاوریم، این شادی را با دیگران به اشتراک بگذاریم و برای مدتی مشکلات و سختی ها را پشت سر بگذاریم و فراموش کنیم. امروز ما بیش از هر موقعی نیاز به شنیدن اخبار خوب و امید به آینده ای روشن داریم.”
وی در ادامه گفت: “مسلمانان بوسنیایی ماه رمضان دیگری را با شکوه هرچه تمام برگزار کردند. به هنگام مراسم ترتیل خوانی قرآن و نماز تراویح حضوری پرشور در مساجد داشتند و این مایه مباهات ما می باشد.”

رئیس العلمای جامعه اسلامی بوسنی و هرزگوین همچنین از شرکت پرشور جوانان بوسنیایی در مراسم های محتلف و همچنین برگزاری این مراسم ها به صورت خودجوش ابراز خرسندی نمود و برای تمام آنها آرزوی موفقیت کرد.
کاوازوویچ در ادامه پیام خود به مناسبت عید فطر گفت: “ماه رمضان، ماه تولد معنوی دوباره همه ما می باشد که در سطح شخصی و اجتماعی تجربیات جدیدی کسب می کنیم و این تجربیات باید برای موفقیت نسل های آینده استفاده گردد.”
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا