بوسنی

فوتبالیست منتخب بوسنی و کسب جایزه نیکوکاری

ورزشکار سال در بوسنی و هرزگوین در خارج از زمین بازی هم موفق به کسب موفقیتی ارزشمند شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما و به نقل از کالچومرکاتو، ادین ژکو بازیکن تیم فوتبال رم که به عنوان ورزشکار برتر در بوسنی انتخاب شد توانست با عملکرد بسیار خوب اجتماعی که به عنوان سفیر یونیسف داشت با کسب اکثریت آرا جایزه نیکوکاری را از آن خود کرد.
او با کسب این موفقیت توانست خود را به عنوان یک پدیده هم در زمین چمن و هم در خارج از آن معرفی کند. در جشنی که به همین مناسبت برای ادین ژکو برگزار شد وزیر کشور بوسنی با تقدیر از اقدامات خیرخواهانه این بازیکن گفت: اگر آرژانتین بازیکنی مثل مسی و پرتغال فوتبالیستی مثل رونالدو را در اختیار دارد ما هم به در اختیار داشتن بازیکن ارزشمندی چون ادین ژکو مفتخر هستیم.
ژکو هم بعد از کسب این جایزه ارزشمند با ابراز خرسندی از اقدامات خیرخواهانه اش خاطر نشان کرد: از اینکه موفق به کسب این جایزه ارزشمند شده ام بسیار خوشحالم و بر خود می بالم. از این فرصت استفاده می کنم و از همه مسئولان می خواهم بودجه بیشتری به ورزش اختصاص دهند زیرا ما کشوری با ورزشکاران مستعد هستیم.
در پایان این مراسم که با حضور جمع کثیری از هواداران فوتبال برگزار شد، ژکو با اهدا یک پلاک و 8 هزار یورو به یک کلینیک و 2 خانواده نیازمند در سارایوو در اقدامی خیرخواهانه شرکت کرد.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا